Мангушський район, Донецька область

IT-галузь - майбутнє Мангушського району

Переглядів: 112

01 березня голова райдержадміністрації Дмитро Черниця провів робочу зустріч із директорами загальноосвітніх шкіл району. На зустрічі були присутні заступник голови Галина Мурза та начальник відділу освіти Надія Терентьєва.

«Ми маємо навчатись усі. Ми трохи застрягли в радянському часі і останні декілька років намагаємося з них вийти», - зазначив очільник району. Незабаром в районі розпочнеться конкурс по розробці робототехніки, переможець якого отримає немалий грошовий приз.

Зараз ми повинні знайти таких хлопців та дівчат, які створять майбутнє нашого району. IT-технології – це один з пріоритетних напрямків розвитку не тільки нашого району, а й всієї України. Як зазначає Президент Петро Порошенко: «ІТ-сектор – це точно той напрямок, який визначає майбутнє».

Кінцева мета – створити свою так звану «кремнієву долину». Наші діти дуже талановиті та активні. Треба дати їм стимул, поштовх, і вони обов’язково зроблять нашу громаду кращою. Тим паче, українські IT-шники цінуються далеко за межами нашої країни. Зробимо так, щоб наших дітей знали по всьому світу, але жили вони на Батьківщині.