Вказати стежку в нове життя - важлива справа

Дата: 29.01.2019 11:43

29 січня в Мангушському районному центрі зайнятості, в рамках виконання спільної угоди про співпрацю між  районним центром зайнятості та Мангушським районним сектором з питань пробації ,  було проведено   семінар  із загальних питань зайнятості для осіб, яких звільнено від відбуття покарання. В цей день учасниками заходу стали 3  чоловіки  різної вікової категорії. До участі в заході було  запрошено фахівця Мангушського районного сектору з питань пробації Дениса Головатого.

З інформацією про соціальні послуги, які надає служба зайнятості зазначеній категорії громадян, можливістю отримання професії, перевагах легального працевлаштування  присутніх ознайомила директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна та провідний юрисконсульт Людмила Вебер. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Застєнкіна проінформувала про можливість участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру та надала інформацію про актуальні вакансії на ринку праці нашого району.

Почуте викликало неабиякий інтерес у засуджених, що перебувають на обліку, про що свідчила кількість запитань з їх боку. На всі питання фахівцями районного центру зайнятості були надані вичерпні відповіді.

Присутні зрозуміли, що вони не залишаються сам на сам зі своєю проблемою, а за допомогою співробітників центру зайнятості, Мангушського районного сектору  з питань пробації  та активізуючи власні зусилля, зможуть реалізувати своє право на трудову діяльність, змінитись без перебування у місцях позбавлення волі, зберегти сімейні стосунки та зв’язки у громаді.