Мангушський район, Донецька область

У Красногорівці відбудеться відкриття банкомату Ощадбанку

Переглядів: 77

19 червня у місті Красногорівка Мар’їнського району, поблизу лінії розмежування, відбудеться  відкриття банкомату Ощадбанку за участю заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Стокоза Ігоря Сергійовича та начальника філії – Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» Яківчик Світлани Валеріївни. Це стане ще одним кроком від Ощадбанку, після поновлення роботи відділення у місті Мар’їнка, для повернення банківських послуг мешканцям так званої «сірої зони». Запрошуємо на відкриття жителів міста та представників ЗМІ о 12:00 за адресою вул. Адміністративна 14 (відділ національної поліції у м. Красногорівка).

Представників ЗМІ просимо пройти акредитацію до 17.00 18 червня 2018 року. Контактна особа: заступник начальника відділу прес-служби, Масюченко Надія, 099 708 87 20,  n.masuchenko@gmail.com