Мангушський район, Донецька область

Приймаються заявки на оздоровлення дітей за методикою часткового відшкодування вартості путівки

Переглядів: 247

Пропонуємо Вам придбати путівку для оздоровлення Вашої дитини за методом часткового відшкодування вартості путівок дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області. На часткове відшкодування вартості путівки один раз на рік мають права сім’ї з дітьми на кожну дитину віком від 7 до 18 років за місцем проживання, постійної реєстрації або реєстрації місця проживання внутрішньо переміщеної особи за умови, що дитині не надавалась лікувальними закладами, закладами освіти та установами в поточному році путівка до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів усіх рівнів.

На одну дитину від 7 до 18 років відшкодування вартості путівки здійснюється з розрахунку двох прожиткових мінімумів (у поточному 2019 році – 4054,0 грн.)
Джерелами оплати залишкової вартості путівки можуть бути кошти:
- батьків;
- роботодавців, з якими батьки знаходяться у трудових відносинах;
- благодійних організацій;
- інші кошти, не заборонені чинним законодавством.
З метою направлення дитини на оздоровлення до управління
соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації від одного з батьків дитини (осіб, які їх заміняють) або від уповноважених представників громадських об’єднань, організацій професійних спілок і роботодавців, членами/працівниками яких є батьки подаються наступні документи:

- заява про намір придбання путівки;
- копія свідоцтва про народження дитини;
- копія паспорту одного з батьків (1,2,7, 11-16);
- копія облікової картки платників податків або копію паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті);
- довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;
 довідка про реєстрацію місця проживання (на дитину);
- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за місцем проживання ;
- довідка про підтвердження навчання в навчальному закладі;
- довідка з відділу освіти  про відсутність користування пільговою путівкою на оздоровлення у 2019 році за бюджетні кошти.

Бажаючим необхідно звернутися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації (смт. Мангуш, вул.. Поштова,65, тел. (06297 2-43-69))