Донецька область, Першотравневий район

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Дата: 25.03.2019 11:38

Конкурсною комісією Мангушської районної державної адміністрації 25 березня 2019 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.

Конкурс проводився на заміщення  вакантної посади завідувача сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації.

Для участі у конкурсі було допущено одного конкурсанта.

Комісією, на чолі з начальником відділу управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи райдержадміністрації                Нікольченко І.М., були чітко дотримані всі вимоги Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

За результатами тестування Національного агентства України з питань  державної служби, розв’язання ситуаційних завдань та співбесіди кандидат на заміщення вакантної посади успішно пройшов конкурсний відбір та рекомендований конкурсною комісією керівнику апарату райдержадміністрації для призначення.

Конкурс проведений з метою залучення на державну службу висококваліфікованих спеціалістів.