Конкурс на отримання гранту в рамках офіційної допомоги Республіки Болгарія

Дата: 22.05.2019 11:35

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрація повідомляє, що Міністерство закордонних справ Болгарії через Посольство Республіки в Києві оголосило конкурс проектів, які будуть реалізовані за допомогою гранту в рамках офіційної допомоги Республіки Болгарія.

Пріоритетні напрямки та напрямки реалізації проектів на території України:

–  підтримка навчальних закладів, у тому числі шляхом підвищення якості освіти дітей з інвалідністю та особливими потребами;
 –збереження культурного різноманіття шляхом сприяння міжкультурному діалогу, культурному обміну та реконструкції культурних центрів;
 – сприяння розвитку підприємництва шляхом посилення спроможності державних та місцевих інституцій, що підтримують розвиток малого та середнього бізнесу.
 –  сприяння свободі ЗМІ та плюралізму.

Сума грантів - від 5 тисяч до 270 тисяч болгарських левів (76 тис. грн. –    3 млн. грн.).

Для участі у грантовому конкурсі треба заповнити анкету болгарською мовою або анкету англійською.
 Всі проекти повинні бути подані до 28 червня 2019 р. на електронну адресу посольства:
embassy.kiev@mfa.bg

Більш детально про проект можна дізнатися за посиланням.

Пропонуємо взяти участь у конкурсі на отримання гранту та підготувати відповідні проекти, які спрямовані на покращення соціально-економічного становища району.

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297)2-43-62