Мангушський район, Донецька область

В смт Ялта відкрили борцівське коло національної боротьби «куреш»

Переглядів: 111

22 вересня в смт Ялта Мангушського району пройшли урочисті заходи з нагоди 238-ї річниці з дня заснування селища. Привітати Ялтинського селищного голову Дмитра Мінаєва та місцевих жителів завітали почесні гості - народний депутат України Дмитро Лубінець, Генеральний Консул Республіки Греція в Маріуполі Елені Георгопуло, голова федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджи, голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, заступник голови районної ради Світлана Олефір.

Під час святкування відбулось урочисте відкриття борцівського кругу національної боротьби «куреш». Куреш – це традиційний вид спорту у тюркських народів, національна боротьба на поясах. Проект реалізований за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця. Борцівський круг розташований у самому центрі селища, його діаметр становить 20 метрів, зона за колом майданчика шириною 3 метри, також присутні зона розміщення суддів та зона розміщення глядачів. Загальна площа території становить 1296,00 м². Всі елементи майданчика розташовані з обліком найбільш компактного розміщення на цій конкретній ділянці, зважаючи на специфіку цього виду спорту.