Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Служба зайнятості сприяє підприємницькій ініціативі безробітних

Дата: 11.05.2018 11:27
Кількість переглядів: 269

18 травня у Мангушському районному центрі зайнятості відбулося засідання  експертної комісії по наданню одноразової допомоги для започаткування безробітними  власної справи. В роботі комісії взяли участь фахівці служби зайнятості, райдержадміністрації та Мангушської  об’єднаної державної податкової інспекції.

 Члени засідання розглянули бізнес-проект «Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування», ідея якого полягає в організації оздоровлення та відпочинку на  мальовничому березі Азовського моря у селі Бабах-Тарама. Для реалізації проекту служба зайнятості надасть одноразову допомогу для започаткування власної справи.

Безробітна, що презентувала власну бізнес-їдею, є внутрішньо переміщеною особою з міста Донецьк, за фахом вона досвідчений податківець. Трагічна весна 2014 року круто змінила  життя жінки, коли їй довелося виїхати на Полтавщину.

В грудні 2017 року вона звернулась до  Мангушського районного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні. Рішення про започаткування власної справи прийшло до безробітної  не одразу. Ознайомившись з послугами служби зайнятості, отримавши індивідуальні консультації в «Центрі розвитку підприємництва», відвідавши інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес», скориставшись послугами профконсультанта та пройшовши навчання за направленням центру зайнятості на курсах  підвищення кваліфікації  Державного навчального закладу «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості», вона вирішила заснувати власну справу. За відгуками членів комісії навчального закладу бізнес-проект безробітної є затребуваним та перспективним у регіоні, який містить ефективну маркетингову стратегію та цінову політику. 

Майбутня  підприємниця планує долучитися до участі у проекті «Український донецький куркуль» та скористатись  додатковими фінансовими стимулами служби зайнятості для роботодавців, які працевлаштовують безробітних на нові робочі місця, зокрема внутрішньо переміщених осіб на умовах строкових трудових договорів.        


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора