ІІІ Регіональний конкурс молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес".

Дата: 04.06.2019 11:23

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації інформує про початок проведення ІІІ Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес".

До участі у Конкурсі запрошуються молоді жінки – дійсні та майбутні підприємниці, які бажають розвивати свою бізнес - ідею, студенти вищих навчальних закладів, внутрішньо-переміщені особи, які проживають на території Донецької області у віці від 18 до 35 повних років у наступних номінаціях: «Виробництво»; «Сфера послуг»; «Сімейний бізнес».

Основною метою проведення конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення, конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.
Конкурс буде проводитися у період
з 1 березня по 19 вересня 2019 року.
Для участі у Конкурсі учасникам у термін ДО 6 вересня 2019 року необхідно надіслати заповнену електронну реєстраційну конкурсну заявку бізнес-ідеї за адресою:  http://bit.ly/2I43PjU

Оцінку пропозицій учасників та визначення переможців буде визначено конкурсним журі за найбільшою кількістю балів. Переможців у номінаціях буде нагороджено під час проведення заходів Донецької ТПП.
Нагородження відбудеться на Бізнес-форумі «Business4Women» 19 вересня 2019 року в м. Маріуполі.
Контактна особа: Іванова Наталля, тел. +380504714440, e-mail: business4women.ua@gmail.com, Казілова Аріна тел. +380504607779.