Мангушський район, Донецька область

Результати відбору виконавця робіт (послуг) технічного нагляду для субпроектів, які реалізуються в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

Переглядів: 144

Відповідно до розділу  4 Посібника із закупівель ЄІБ, Комунальне некомерційне підприємство «Мангушський центр первинної медико-санітарної допомоги» інформує про результати проведення відбору виконавця робіт (послуг) технічного нагляду для субпроектів, які реалізуються в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за проектами:

Капітальний ремонт, термомодернізація будівлі Урзуфської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини КЗ "Мангушський Центр первинної медико-санітарної допомоги" (коригування)

Капітальний ремонт будівлі за адресою: смт. Мангуш, вул. Поштова, 22 для медичних працівників-переселенців (коригування)

Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Мангушської амбулаторії КЗ "Мангушський центр первинної медико-санітарної допомоги" за адресою: вул. Поштова, 22, в смт. Мангуш (коригування)

Протокол технагляд Мангуш