Мангушська Районна Державна Адміністрація
Мангушський район, Донецька область

Працівники ЦЗ відвідали підприємся

Переглядів: 138

З метою ознайомлення роботодавця з сучасними сервісами служби зайнятості та інноваційними підходами в роботі з клієнтами, фахівці Мангушського районного центру зайнятості 23 січня відвідали фізичну особу-підприємця Миколу Папаценко. 

Усвідомлюючи свої сильні сторони, безробітний визначився із напрямком майбутньої діяльності «Ремонт побутових приладів, домашнього та садового обладнання».  Микола у серпні 2018  року захистив бізнес-план та отримав допомогу по безробіттю одноразово для відкриття власної справи. Даний проект розроблений з метою надання послуг по ремонту побутової техніки для мешканців Мангушського району. 

Спеціалісти центру зайнятості розповіли Миколі про послуги служби зайнятості, новітні методи роботи з клієнтами, зокрема на засадах  рекрутинга, переваги співпраці роботодавців зі службою зайнятості з використанням стимулів, передбачених законодавством тощо. 
 Микола поділився планами на майбутнє: він планує створення нових робочих місць та розширення свого бізнесу.« повернутися до списку новин