Мангушський район, Донецька область

В Мангушському районі відкрили Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких шкіл

Переглядів: 193

Сьогодні в Юр`ївці відкрили Чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких шкіл.

До спортивного комплексу «Олімп» зі словами привітання та подарунками для спортсменів завітали голова РДА Дмитро Черниця, голова райради Володимир Топузов, Урзуфський сільський голова Іван Попов та Ялтинський селищний голова Дмитро Мінаєв.

Від райдержадміністрації та райради президенту федерації пауерліфтинга Донецької області Івану Збандуту, який з радушністю зустрів гостей, було вручено подяку та грошовий сертифікат, такі ж подарунки отримали й чемпіони та призери.

Дмитро Васильович побажав спортсменам перемог, здоров’я та незламності духу.

Змагання будуть тривати по 21 червня.

Бажаємо успіхів нашим силачам!