Мангушський район, Донецька область

З нагоди дитячого свята у Мангуші пройшли розважальні заходи

Переглядів: 177

Сьогодні, 1 червня, у перший день літа у всьому світі відзначають чарівне свято – День захисту дітей. Діти – це найдорожчий скарб у нашому житті, це наше щастя, радість та наше майбутнє. Їхні посмішки надають нам натхнення та віру в добро. Ми повинні зберегти ці посмішки та зробити дитяче майбутнє радісним та спокійним..

З нагоди свята в смт Мангуш біля площі районного Будинку культури пройшли урочисті заходи, організовані відділом культури Мангушської РДА, Мангушським Центром соціальних служб, HarvEast Holding та ГО «Азовський патріот».

Із теплими словами привітання до дітей та усіх присутніх звернулися голова Мангушської РДА Дмитро Черниця та заступник голови районної ради Світлана Олефір. Вони побажали здоров’я, сяючих посмішок, миру та здійснення дитячих мрій.

Для малечі біля площі були організовані розважальні зони, також кожна дитина безкоштовно отримала від HarvEast Holding морозиво, а місцеві бібліотеки дарували мальовничі книжки. Позитивний настій дітей приніс дорослим неймовірну радість.

З чудовим святом усіх мешканців та гостей Мангушського району! Давайте зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.