Мангушський район, Донецька область

Громадське обговорювання щодо добровільного об'єднання територіальних громад

Переглядів: 182

16 червня в с. Широка Балка відбулося громадське обговорювання щодо добровільного об'єднання територіальних громад. У обговорені взяли участь перший заступник голови Мангушської РДА Дорогань В.І. Бердянський сільський голова Белозерцев І.І., Покровський сільський голова Супрун Л.Т., заступник Мангушського селищного голови Баглай О.В., секретар Мангушьської селищної ради Паршина Н.А., депутати селищних рад, активісти, представники ГО, мешканці с.Широка Балка, с.Покровське, с.Бердянське.

С промовою до присутніх звернувся Покровський сільський голова Супрун Л.Т. Він зачитав лист про ОТГ від Бердянського сільського голови про об'єднання Бердянської та Покровської сільських рад в одну громаду, також зачитав звернення Мангушського селищного голови Котенджи О.В. щодо об'єднання усіх сільських та селищних рад в одну громаду. Білозерцев І.І. пояснив мешканцям, який потенціал розвитку буде мати об'єднана громада. Також з промовою звернулась до громадськості секретар Паршина Н.А., вона запропонувала зберегти цілісність району та створити ОТГ, в яку увійдуть усі сільські та селищні ради, 8 рад.

Мешканцями було прийнято рішення провести голосування щодо ОТГ через місяць після обговорення та голосувати одночасно за три варіанти.