Мангушський район, Донецька область

Профорієнтаційний захід для учнівської молоді

Переглядів: 132

14 серпня фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели зустріч із близько 50 школярами дитячого оздоровчого табору «Сонячний».

Під час заходу, дітям розповіли про актуальні на ринку праці професії, основні критерії вибору фаху, про послуги, які надає служба зайнятості молоді, в т.ч. про можливість проходження тестування з профорієнтації безпосередньо у центрі зайнятості на оновленому програмному модулі АРМ «Профконсультант» та безкоштовного профдіагностування власних схильностей, здібностей, кращого зрозуміння своїх професійних інтересів, тобто зробити власну профорієнтацію на Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості.
          Фахівці Мангушського районного центру зайнятості ознайомили дітей з поняттям «професія», «ринок праці», формулою вибору майбутньої трудової діяльності та способами уникнення помилок під час його здійснення. Акцент заходу був зроблений на важливості правильного вибору професії – як запоруки подальшого успіху в житті.
          В цікавій ігровій формі проходили вікторини, конкурси на тему: «Разом зі службою зайнятості у світ професій». Під час заходу діти ділилися своїми враженнями щодо набутих знань. Застосування зазначених форм профорієнтаційної роботи дозволяє дітям отримати цікаву й корисну інформацію про світ професій, а також сприяє реалізації творчого потенціалу школярів; допомагає учнівській молоді усвідомити, наскільки важливим і відповідальним є крок – вибір майбутньої професії. Таким чином відпочинок для дітей є не лише приємним, корисним, а й змістовним.

Провідний фахівець з питань

зайнятості     відділу надання