Фермери, підприємці в галузі торгівлі та сфери послуг можуть отримати грант до 5 тисяч євро

Дата: 26.03.2019 11:12

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє що Міжнародна організація з міграції пропонує власникам бізнесу отримати гроші на розширення своєї справи.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках Проекту “Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні” пропонує підприємцям взяти участь у тренінгах з масштабування власного бізнесу і отримати грант до 5000 євро, повідомляє “Бізнес-схід” з посиланням на сайт МОМ.

Грант можуть отримати підприємці, які займаються сільським господарством, наданням послуг або торгівлею. Валовий дохід за 2018 рік має складати не менше 300 000 гривень. Заявник має сам керувати різнемо або бути залученим до цього процесу.

За участь у цій програмі представник бізнесу зобов’язаний взяти на роботу одного працівника.

Підприємці, які раніше отримували гранти від МОМ і показали результати зростання свого бізнесу, також можуть надсилати заявки.

Пропонуємо розглянути можливість участі у тренінгах з масштабування власного бізнесу і отримати грант до 5000 євро.

Заявки на участь приймаються до 14 квітня 2019 року включно.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://bizshid.com/news/1071-grant-fermeri-pidpriemtsi-v-galuzi-torgivli-ta-sferi-poslug-mozhut-otrimati-do-5-tisyach-evro?fbclid=IwAR02LkmZFEvuWX6V9CBQzoJeh7gPUpgGBvCbyOnktpdg8rzYKYsTP3yFJKU

Учасники з Донецької області можуть подавати свої заявки на пошту kram.czvl@gmail.com , тел. для довідок -  0995390023.

Відділ економіки Мангушської РДА

(06297)2-43-62