Мангушський район, Донецька область

Приймаються заявки на отримання грантової допомоги по проектам безпеки людини «Кусаноне»

Переглядів: 197

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що в рамках Програми безвідплатної допомоги «Кусаноне» Посольства Японії в Україні приймаються заявки на отримання грантової допомоги по проектам безпеки людини «Кусаноне».

Програма безвідплатної допомоги «Кусаноне» Посольства Японії в Україні спрямована на підтримку ініціатив, представлених громадами та громадськими об’єднаннями для задоволення різноманітних потреб на місцевому рівні.

Грантова допомога вищезазначеної програми надається за такими видами діяльності:

– у сфері охорони здоров’я: закупівля медичного обладнання та медичного транспорту для лікарень (пріоритетний напрямок);- допомога соціально незахищеним верствам населення, у тому числі внутрішньо переміщеним особам (пріоритетний напрямок);

– у сфері освіти: проведення ремонтних робіт у дитячих садках, школах та школах-інтернатах (утеплення фасаду, заміна вікон та дверей, впровадження енергозберігаючих заходів, встановлення твердопаливних котлів на біомасі тощо);

– у сфері культури: закупівля обладнання для музичних шкіл, музеїв тощо;

– підтримка соціального підприємництва: надання виробничого обладнання для малих та середніх підприємств, допомога для внутрішньо переміщених осіб.

Програма «Кусаноне» сприяє проектам, що пропонуються різними організаціями, як неурядовими, так і місцевими державними. Кожна організація може подавати декілька заявок (тобто декілька проектів) на грантову допомогу. Посольство Японії в Україні в першу чергу підтримуватиме проекти які направлені на вирішення нагальних потреб у громаді. Кошти програми надаються після дослідження та оцінки кожної заявки на щорічній проектній основі, яку необхідно подавати до 30 березня. У разі підтримки Посольством Японії в Україні заявки, яка була подана на отримання грантової допомоги до 30 березня 2019 року, реалізацію проекту буде розпочато на початку 2020 року.

За умовами програми, потенційний заявник має взяти до відома те, що не можуть фінансуватись наступні статті бюджету: заробітна плата, дорожні та повсякденні витрати, інші адміністративні та поточні витрати організації – реципієнта допомоги. Кошти гранту також не можуть бути використані для сплати ПДВ. Орієнтована сума грантової допомоги складає до 70-75 тис. доларів США. Крім того, 20% загальної вартості проекту фінансується отримувачем грантової допомоги (крім проектів закупівлі медичного обладнання), також отримувач зобов’язується оплатити банківську комісію за конвертацію валют (розмір визначається в залежності від суми гранту та складає орієнтовно 10000 грн.).

Вказівки щодо заповнення форми заявки на отримання грантової допомоги по проектам безпеки людини «Кусаноне». Заявка.

Більш детально за посиланням: https://www.ua.emb-japan.go.jp/itpr_uk/ua_oda.html

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297)2-43-62