Засідання районної Спостережної комісії

Дата: 06.05.2019 11:09

06 травня 2019 року відбулось засідання районної Спостережної комісії  під головуванням Першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ілліча Дороганя

Були розглянути  наступні питання:

1. Про стан роботи, щодо адаптації в суспільства осіб, які знаходяться на обліку у  Мангушському відділені ЦВ ГУ НП України в Донецькій області.
  2. Про доведення районним сектором пробації наказу Міністерства юстиції   № 947/5/467/280 від 03.04.2018 р «Про затвердження Порядку взаємодії  установ виконання  покарань, уповноважених органів з питань пробацї  та суб’єктів соціального патронажу  під час підготовки до звільнення осіб,  які відбувають покарання  у виді  обмеження  волі або позбавлення  волі  на певний строк»

Також комісія розглянула можливість надання умовно-достроково звільненим особам допомоги в соціальній адаптації та організації трудового та побутового влаштування цих осіб. На теперішній час вони знаходяться на обліку в Мангушськом відділенні ЦВ ГУ НП України у Донецькій області.

З ними були організовані та проведені бесіди про:

- недопущення скоєння повторних злочинів;

- шкідливості вживання алкоголю та наркотичних засобів;

- можливої участі у спортивних та розважальних заходах.