У Новогродівці відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку міста

Дата: 14.01.2019 11:06

26 грудня у Новогродівській міській раді відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку міста за участі представників усіх галузей життя міста, членів виконкому, депутатського корпусу, підприємців, членів Громадської ради, вугільних підприємств та їхніх профкомітетів, а також зацікавлених жителів міста.

Усіх присутніх ознайомили з запланованою роботою та мірами, розробленими для визначення перспективних напрямків розвитку міста та інтерактивної карти.

Під час заходу прийняли рішення провести анкетування за визначенням напрямків подальшого розвитку міста, розглянутий зразок анкети пріоритетів. Провести анкетування запланували на січень 2019 року.

Усі пропозиції, визначені в ході анкетування, врахуються при формуванні перспективного плану розвитку міста Новогродівки на 2019-2021 роки.