Донецька область, Першотравневий район

Засідання комісії ТЕБ та НС від 09.04.2019

Дата: 09.04.2019 11:04

09 квітня 2019 року відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Дороганя. Були запрошені керівники підприємств, організацій та установ району.

РОЗГЛЯНУТІ ПИТАННЯ:

1. Про  виділення коштів з місцевих бюджетів у 2019 році на забезпечення пожежної безпеки об’єктів органів місцевого самоврядування, закладів освіти, культури, відпочинку, соціального захисту населення, оздоровчо-лікувальних, житлово-комунальних установ, громадських організацій.

2. Про розробку міжвідомчих комплексних планів щодо попередження пожеж у житловому секторі.

3. Про залучення можливостей органів місцевого самоврядування, закладів освіти, культури, відпочинку, соціального захисту населення, оздоровчо-лікувальних, житлово-комунальних установ, громадських організацій для проведення інформаційно-роз’яснювальної профілактичної  роботи серед населення  щодо забезпечення пожежної безпеки, попередження травмування та загибелі людей.

4. Про стан протипожежного водопостачання.

5. Про інвентаризацію та виключення з обліку ПРУ.

6. Про затвердження переліку визначених місць масового відпочинку людей на водних об’єктах в Мангушському районі.

7. Про проведення обстеження кладовищ, підходів до них до проведення святкових та поминальних заходів.

Щодо розглянутих питань були надані наступні доручення:

- органам  місцевого самоврядування, закладам освіти, культури, відпочинку, соціального захисту населення, оздоровчо-лікувальних, житлово-комунальних установ, громадських організацій – передбачити кошти на облаштування пожежних гідрантів, пожежної сигналізації, протипожежних водоймищ та  шляхів під’їзду  до них, провести тренувальне навчання з організації пожежогасіння відповідних об’єктів;

- 25 ДПРЗ - відпрацювати розробку міжвідомчого комплексного плану щодо попередження  пожеж у житловому секторі;

- власникам захисних споруд - організувати проведення технічної інвентаризації, у разі необхідності підготувати документи для виключення їх із обліку;

- органам  місцевого самоврядування, закладам освіти, культури, відпочинку, соціального захисту населення, оздоровчо-лікувальним, житлово-комунальним установам, громадським організаціям - облаштувати стенди з наглядною агітацією щодо забезпечення пожежної безпеки, попередження травмування та загибелі людей;

- органам  місцевого самоврядування - облаштувати стенди з наглядною агітацією щодо роботи консультаційних пунктів при селищних, сільських радах;

- затвердити перелік визначених селищними, сільськими радами місць масового відпочинку людей на водних об’єктах в Мангушському районі.

- органам  місцевого самоврядування - провести роботу по обстеженню кладовищ, підходів до них на наявність вибухонебезпечних предметів до проведення святкових та поминальних заходів, к разі необхідності звернутися до піротехнічних підрозділів ДСНС.