A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Урочисте відкриття гри "Джура-Вчитель-2018"

Дата: 13.06.2018 18:02
Кількість переглядів: 248

Сьогодні голова Мангушської РДА Дмитро Черниця та голова Мангушської районної ради Володимир Топузов спільно з Ялтинським селищним головою Дмитром Мінаєвим і Урзуфським сільським головою Іваном Поповим зустріли у Мангушському районі почесних гостей: народного депутата України Дмитра Лубінця, заступника голови облдержадміністрації Ігоря Стокоза, начальника управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Лілію Золкіну, головного спеціаліста відділу національного патріотичного виховання та європейської інтеграції департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяну Ремпель.

Гості відвідали військово-патріотичну гру «Джура-Вчитель-2018», яка проходила в с.Юр’ївка. У своєму зверненні голова райдержадміністрації Дмитро Черниця привітав педагогів із закінченням навчального року, побажав нових звершень, перемоги, натхнення та добробуту, миру та злагоди.

Всі присутні відмітили високій рівень роботи відділу освіти та педагогічних колективів освітніх закладів з національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора