Мангушський район, Донецька область

Більше 20 безробітних отримали направлення на постійне працевлаштування, ще 30 – на громадські та інші роботи тимчасового характеру

Переглядів: 69

Більше 20 безробітних  отримали направлення на постійне  працевлаштування, ще 30 – на громадські та інші роботи тимчасового характеру під час проведення ярмарку вакансій та послугМангушського районного центру зайнятості.

31 травня в Мангушським районним центром зайнятості був проведений ярмарок вакансій та послуг центру зайнятості. Учасниками ярмарку стали представники 15 роботодавців, які запропонували близько 20 вакансій у галузях сільського господарства,  торгівлі, охорони здоров’я та ін.  В роботі ярмарку приймали участь представники: СФГ «Белюрі», СФГ «FED», ТОВ «Сатурн», ТОВ СП «Тітан»,  ФОП Демерджи В.В., ФОП Глушич В.Є., ФОП Білокінь К.В.,ФОП Гірш М.О., Мангушського центру первинної медико-санітарної  допомоги та ін. На ярмарку були представлені вакансії як за робітничими професіями: робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, пробовідбірник, прибиральник службових приміщень, тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, продавець продовольчих товарів, так і для економістів, фахівців з публічних закупівель, спеціалістів державної служби, тощо.

Також були представлені вакансії робітників з благоустрою, соціальних робітників, оброблювачів інформаційного матеріалу для участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру в сільських та селищних радах  і на підприємствах району.

«Головним завданням  ярмарку вважаємо сприяння ефективній та швидкій зайнятості населення,  в тому числі посередництвом започаткування власної справи, орієнтації на отримання професій та спеціальностей, які мають попит на ринку праці регіону, оперативне задоволення потреб роботодавців у робочій силі, підвищення рівня інформованості учасників  щодо послуг та можливостей, які надає державна служба зайнятості, впровадження новітніх технологій та методів роботи», - зауважила директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна , відкриваючи захід.

В ході ярмарку представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали  їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний  рівень заробітної плати. Фахівцями  центру зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися та задовольнити свої потреби.