A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Мангушський районний центр зайнятості - провів ярмарок вакансій

Дата: 01.04.2019 11:00
Кількість переглядів: 210

      За січень-лютий 2019 року Мангушським районним центром зайнятості працевлаштовані 69 безробітних. За цей період був проведений 1 ярмарок вакансій, в якому прийняли участь 21 безробітний, 4 особи, з числа зайнятого населення та 12 роботодавців. За результатами проведеного заходу працевлаштовані 17 безробітних, 3 безробітних були направлені на громадські роботи та 2 безробітних було направлено на роботи тимчасового характеру.

 

         29 березня 2019 року в Мангушському  районному центрі зайнятості  було проведено ярмарок вакансій та послуг центру зайнятості.

 

      В  ярмарку прийняли участь  29 безробітних, 11 осіб з числа зайнятого населення та 13 роботодавців.

 

         Ярмарок вакансій організовано та проведено з метою надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць на території району, дати можливість вирішити проблему працевлаштування, вибору професії, викликати зацікавленість роботодавців можливістю підбору необхідних їм спеціалістів, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає.

 

      На  ярмарок було представлено 45 вакансій  по Мангушському району, в т.ч. 4 – за спеціальністю: спеціаліст державної служби, юрисконсульт, менеджер із збуту, 19 - за робітничими професіями: продавець непродовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, касир, косметик, пекар, сестра медична, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, зварник та 22 – за робочим місцем,  не потребуючим кваліфікації – оператор заправних станцій, підсобний робітник, сторож, робітник з благоустрою, терміст тощо.

 

         В роботі ярмарку приймали участь представники  Мелекінської сільської ради, Мангушської селищної ради, Стародубівської сільської ради, ТОВ «Форіца», СФГ «Колосок», ККП Урзуфської сільської ради, ПП «Сельком», Мангушського ЦПМСД, ТОВ «КП «БП Компані»,  ФОП Шер Бадир, ФОП Дєдов І.М.,  ФОП Глушич В.В., ФОП Лакарова З.М.

Всі присутні отримали інформацію про реальний стан ринку праці району та його потреби в професійному розрізі, про послуги, які надає центр зайнятості, професії, які актуальні на ринку праці району та регіону.

Під час заходу безробітні та шукачі роботи безпосередньо спілкувались з роботодавцями, отримали індивідуальні консультації спеціалістів, ознайомились з банком вакансій.

 

          Також, безробітні були ознайомлені з відеовакансіями та відеопрезентаціями  підприємств та організацій, які взяли участь в ярмарку.

 

        За результатами ярмарку 18 осіб були направлені на працевлаштування до ФОП Григор’єва А.В, ФОП Растатуріна Т.І., ТОВ «Здравниця плюс», Територіальний центр, ФОП Глушич В.В., ПП «Сельком», ТОВ «Форіца», ФОП Шер Бадир,  Мелекінської сільської ради, ФОП Лакарова З.М., СФГ «Колосок», ТОВ «КП «БП Компані», ТОВ «ФК «Магнат», ФОП Дєдов І.М., ТОВ «Голден Епл Газ» на вакантні посади косметик, продавець непродовольчих товарів, підсобний робітник, соціальний робітник, пекар, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів, касир, робітник з благоустрою, робітник фермерського господарства, контролер водопровідного господарства,  оператор заправних станцій.

 

       Крім того, за результатами ярмарку 10 безробітних були направлені на громадські роботи, в тому числі: 4 особи до Стародубівської сільської ради,1 – до ККП Урзуфської сільської ради, 4 - до Мангушської селищної ради та 1 - до Мелекінської сільської ради на посади робітників з благоустрою та оброблювач інформаційного матеріалу. Також, 3 безробітних були направлені на роботи тимчасового характеру до  Мангушського ЦПМСД, ФОП Хоруженко М.С., ТОВ СП «Тітан»  на посади підсобний робітник, соціальний робітник, оброблювач інформаційного матеріалу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора