Мангушський район, Донецька область

Проведення обстеження проектів-переможців

Переглядів: 100

25 березня 2019 року начальник відділу економіки райдержадміністрації Смолій В.І. та головний спеціаліст відділу економіки райдержадміністрації Михальова С.О. прийняли участь у виїзному засіданні постійної комісії Мангушської районної ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, звязку, паливно-енергетичних ресурсів, розвитку курортної зони узбережжя Азовського моря та екології.

Під час виїзду, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 №466 “Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки субєктів малого підприємництва на реалізацію проектів”, зареєстрованому в Головному територіальному управлінні юстиції в Донецькій області 05.05.2017 №78/2285, з метою здійснення постійного контролю за цільовим використанням бюджетних коштів суб’єктами малого підприємництва шляхом моніторингу етапів реалізації проектів були обстеженні 5 проектів суб’єктів малого підприємництва, на реалізацію яких вони отримали бюджетні кошти у 2017-2018 роках, а саме:

- «Модернізація хлібобулочного виробництва» в смт. Мангуш;

- «Відпочинок та реабілітація для соціально-незахищених верств населення на березі Азовського моря» в с. Юр’ївка;

- «Сортування твердих побутових відходів» в смт. Мангуш;

- «Виробництво туалетного паперу» в с. Комишувате;

- «Переробка побутових відходів» в смт. Мангуш.