Донецька область, Першотравневий район

Черговий гуманітарний вантаж від Латвійської Республіки прибув на Донеччину

Дата: 19.09.2018 17:59

20 вересня об 11.00 біля будівлі Донецької ОДА (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6) відбудеться передача Латвійською Республікою гуманітарної допомоги (предмети одягу для дорослих та дітей, текстиль, канцелярія, іграшки для дітей) для внутрішньо-переміщених осіб, які мешкають у місті Слов’янськ.

В рамках заходу передбачено спілкування з представниками ЗМІ.

Участь у заході візьмуть:

–   голова Донецької ОДА Олександр Куць;

–   Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс;

–  головний капелан Національних Збройних сил Латвійської Республіки Елмарс Плявіньш;

– начальник відділу інформаційного, духовного та культурного забезпечення управління по роботі з особовим складом ГУ НГУ, полковник Сергій Блощіцин.

Запрошуємо представників ЗМІ та просимо пройти акредитацію! Контактна особа – заступник начальника відділу прес-служби, Масюченко Надія, 099 708 87 20n.masuchenko@gmail.com