Мангушський район, Донецька область

УСЗН інформує: Продовжено термін проведення заміни посвідчень

Переглядів: 124

27.12.2018 року прийнято постанову Кабінету Міністрів Україні «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 551».

Цією постановою продовжено термін проведення заміни посвідчень до 01.01.2020 року, що гарантуватиме право громадянам отримувати бланки посвідчень за новими зразками та користуватися відповідними пільгами та компенсаціями відповідно до норм чинного законодавства.

Також посвідчення, видані зокрема учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 та 3), потерпілим від Чорнобильської катастрофи (категорії 2, 3 та серія Г), дітям, потерпілим від Чорнобильської катастрофи (серія Д), дружині (чоловіку), опікуну дітей померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою, за зразками, затвердженими постановами Кабінету Міністрів України від 25.08.1992 № 501 «Про порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 20.01.1997 № 51 «Про затвердження  Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та від 21.08.2001 № 1105 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 1997 р. № 51» с дійсними до заміни їх в установленому законом порядку.

Врегульовано, зокрема, питання видачі посвідчень постраждалим особам, які проживають у містах обласного підпорядкування.