Мангушський район, Донецька область

Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації інформує

Переглядів: 200

21 травня 2018 року  спеціалісти служби у справах дітей Мангушської райдержадміністрації спільно з представниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснили перевірку умов проживання дитини, яка виховується у прийомній сім’ї на території Бердянської сільської ради (через три місяці після влаштування дитини до прийомної сім’ї).

Під час перевірки, основна увага зверталась на наявність у дитини окремого спального місця, місця для навчання, одягу відповідно до віку та сезону тощо. Також, з’ясовувалось ставлення прийомних батьків до дитини, підходи до виховання і розвитку, наявність емоційного контакту між дитиною та громадянами, психологічні проблеми у стосунках між членами сім’ї, проблеми у вихованні дитини. При спілкуванні з прийомною дитиною  з’ясовувалось, як адаптувалась дитина до проживання в сім’ї, який навчальний заклад відвідує, чи має вона проблеми у навчанні, спілкуванні з однолітками, чим цікавиться, чи відвідує вона гуртки або секції, як проводить вільний час.

Порушень прав та інтересів дитини, позбавленої батьківського піклування не виявлено. Прийомним батькам надані інформаційно-роз’яснювальні консультації.