Відзначення Дня Європи 18 травня 2019 року в м. Бахмут

Дата: 11.05.2019 10:55

Донецька обласна державна адміністрація запрошує всіх мешканців та гостей області приєднатися до святкування Дня Європи, який відбудеться 18 травня 2019 року в м. Бахмут.

Для відвідувачів Нижнього парку м. Бахмут з 12:00 і до самого вечора будуть працювати фотозони – презентації країн Євросоюзу, виставка ужиткового, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Також мешканців будуть вражати своїм талантом вуличні художники та музиканти, «живі скульптури» та мім-шоу.

Усі бажаючі можуть взяти участь у спортивних змаганнях, хореографічних майстер-класах та майстер-класах з виготовлення сувенірної продукції, відвідати дискотеку в стилі 80-90-х, подивитися кращі європейські фільми та мультфільми, а також скуштувати традиційні страви країн Європейського Союзу.

А ввечері, наприкінці свята, для мешканців та гостей області виступить джазовий колектив під управлінням Майка Кауфмана-Портнікова.

Не пропустіть можливість за один день побувати в 28 країнах Євросоюзу!

Більш детельну інформацію можна отримати за посиланням https://fex.net/s/6yfcx9d