Донецька область, Першотравневий район

Проведення конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2019"

Дата: 29.03.2019 10:54

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації запрошує керівників малих підприємств, підприємців-фізичних осіб району та переможців проекту «Український донецький куркуль» прийняти участь у конкурсі «Підприємець року Донецької області – 2019».

Протягом декількох останніх років стало традицією відзначати День підприємця з почесним нагородженням кращих представників малого та середнього бізнесу Донецької регіону.

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07 лютого 2019 року №120/5-19, облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області ініціюють проведення Одинадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2019».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва та в економічному середовищі області.

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

1.  «Підприємець року в галузі промисловості»;

2.  «Підприємець року в галузі сільського господарства»;

3.  «Підприємець року в галузі торгівлі»;

4.  «Підприємець року в галузі послуг»;

5. «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства» (крім підприємств комунальної власності);

6.  «Підприємець  року  в  галузі  інноваційної  діяльності  та  новітніх технологій»;

7.  «Start-Up року»;

8.  «За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;

9.  «За активну підтримку малого бізнесу».

10. «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»  - переможці конкурсу на надання фінансової підтримки на реалізацію проектів (може приймати участь по одному учаснику з міста/району/ОТГ).

У  конкурсі  беруть  участь  повнолітні  громадяни  України,  які  є власниками  малих  підприємств  не  менше  2  років (крім номінацій «Start-Up року» та «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ») або підприємці - фізичні  особи,  що  зареєстровані  у  Єдиному  державному  реєстрі  юридичних осіб, фізичних  осіб - підприємців та  громадських  формувань у Донецькій області.

Бажаючим прийняти участь у конкурсі необхідно надати до 10 травня 2019 року до відділу економіки райдержадміністрації (кабінет 214) наступні документи:

• анкета - заява (додаток №1);
  • рейтинговий профіль підприємства або підприємця-фізичної особи, який вважається дійсним за умови заповнення виключно усіх розділів профілю (додаток №2);
  • письмова  рекомендація  - характеристика  від  райдержадміністрації, що пропонує кандидатуру учасника, яка повинна містити перелік конкретних досягнень даної особи (окремо звернути увагу на участь у програмах соціально - економічного розвитку району);
  • копію  витягу  з  Державного  реєстру про  державну  реєстрацію  підприємства  або підприємця-фізичної  особи  (можливо  надання  копії  витягу з  Інтернет сторінки Міністерства юстиції України, завіреної печаткою підприємства);
  • копії  документів,  що  підтверджують  особу  кандидата  (паспорт)  та  його досягнення  (дипломи,  статті,  відзнаки,  а  також  інформація  про  фестивалі,  форуми, конференції, конкурси тощо, в яких приймав участь, наукові відкриття, розробки тощо);
  • 2 фотокартки.

Запрошуємо керівників малих підприємств, приватних підприємців та переможців проекту «Український донецький куркуль» прийняти участь у Одинадцятому регіональному конкурсі «Підприємець року Донецької області – 2019»!

Більш детальну інформацію про конкурс Ви можете отримати у відділі економіки райдержадміністрації за адресою: смт. Мангуш, проспект Миру, 72, кабінет №214.

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297) 2-43-62