Донецька область, Першотравневий район

Дмитро Лубінець відвідав оперативну нараду в райдержадміністрації

Дата: 11.06.2018 10:51

11 червня голова райдержадміністрації Черниця Д.В. провів оперативну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району. В нараді взяв участь народний депутат України Лубінець Д.В.

На нараді були обговорені  питання щодо розташування контрольно пропускного пункту на території смт Мангуш, початку літнього оздоровчого сезону в районі,  земельних питань, фінансової дисципліни, надзвичайних ситуацій, пенсійного забезпечення, соціальних виплат, соціального та економічного розвитку району, ходу будівельних робіт в опорній школі та будівництва інших інфраструктурних об'єктів, проведення спортивних заходів в Мангушському районі, підготовки до районного конкурсу «Кришталева Чайка» тощо.

Разом з цим, проаналізовано  виконання протокольних доручень голови райдержадміністрації, наданих на минулих оперативних нарадах, доведені заплановані заходи на робочий тиждень з встановленням термінів  та відповідальних  посадових осіб.