Мангушський район, Донецька область

У смт. Мангуш пройшов мітинг до Дня трагедії на Чоронобильській АЕС

Переглядів: 105

26 квітня ми згадуємо одну з найбільших трагедій – аварію на Чорнобильській АЕС, про яку знає і пам'ятає весь світ. Цей випадок змінив екологію, долі людей не тільки у нашій країні, а й по всьому світу, бо став найбільшою техногенною катастрофою за всю історію ядерної енергетики.

Сьогодні, у смт. Мангуш пройшов мітинг до Дня трагедії на Чоронобильській АЕС, на який зібралися люди з усього району. Для вшанування пам'ять загиблих та висловлення подяки присутнім ліквідаторам аварій слово було надано: голові Мангушської райдержадміністрації Дмитру Черниці, Мангушському селищному голові Олександру Котенджи, голові громадської організації «Союз Чорнобиль» Івану Аврамову,ліквідатору аварії на ЧАЕС Валерію Добровольному. Священик Української православної церкви Роман помолився за душі загиблих ліквідаторів та за присутніх.

Досі час не зміг загоїти рани та стерти у пам’яті важкі і героїчні події, імена відважних ліквідаторів, які ціною свого здоров’я та життя виконали свій обов'язок і захистили людство від пагубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Їх подвиг увійшов до історії, він назавжди залишиться у наших серцях.
Дякуємо Вам за мужність та відвагу!