Мангушський район, Донецька область

Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації інформує

Переглядів: 121

24 травня 2018 року службою у справах дітей Мангушської райдержадміністрації була здійснена перевірка стану виховної та профілактичної роботи, організації соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах Мелекінської ЗОШ І-ІІІ ст.

У Мелекінській ЗОШ І-ІІІ ст. навчається 119 учнів. З них:  105 -  місцеві діти,   14 - діти-переселенці із зони проведення АТО.

Дітей, які не приступили до занять станом на 5 вересня не було.

З метою попередження та профілактики правопорушень затверджений план роботи з попередження правопорушень Мелекінської ЗОШ І-ІІІ ст. на 2017 - 2018 навчальний рік.

Адміністрація закладу у своїй діяльності керується Конвенцією ООН «Про права дитини», Конституцією України, Сімейним кодексом України, Цивільним кодексом України, Законом України «Про загальну середню освіту»,  Законом України „Про організаційно-правові основи соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

З метою попередження правопорушень серед учнів та пропаганди здорового способу життя у школі систематично проводяться зустрічі з дільничними інспекторами Мангушського ВП у Донецькій області, службою у справах дітей,  фахівцями РЦСССДМ.

З метою недопущення втягування учнів у злочинну діяльність, в школі забезпечена постійна робота практичного психолога та заступника директора з виховної роботи.

Всі діти пільгових категорій (діти – сироти, діти – чорнобильці, діти – афганці, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей та інші) забезпечені безкоштовним харчуванням.

Також, у школі організовано роботу щодо залучення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах до участі у роботі гуртків

За результатами перевірки, служба у справах дітей дійшла висновку, що робота Мелекінської ЗОШ І-ІІІ ст. щодо питань захисту прав дітей, попередження дитячої безпритульності і бездоглядності та впровадження здорового способу життя знаходиться на належному рівні і відповідає вимогам чинного законодавства.

Службою у справах дітей були надані відповідні рекомендації щодо покращення роботи у даному напрямку.