Донецька область, Першотравневий район

В Мангуші відкрили оновлену дитячу бібліотеку

Дата: 25.02.2019 10:44

У Міжнародний день рідної мови в смт Мангуш урочисто відкрили оновлену Мангушську центральну бібліотеку для дітей. Працівники культури за підтримки райдержадміністрації, районної ради та селищної ради своїми силами перетворили приміщення у казку. Із старих крісел та шаф – нові диванчики, із старих стелажів – нові. Тут навіть є музей-бібліотека грецької мови. Все зроблено з великою любов'ю . Це можна побачити, коли прийдеш сюди.

На урочисте відкриття сьогодні до закладу завітали голова райдержадміністрації Дмитро Черниця, Мангушський селищний голова Олександр Котенджи, керуючий Донецької єпархією Української Православної церкви владика Сергій. Гості звернулися до присутніх із вітальним словом.

Владика Сергій подарував бібліотеці дитячі Біблії, які будуть направлені також в інші бібліотечні заклади району. Господарі закладу провели для гостей цікаву екскурсію та розказали, який шлях вони пройшли для відкриття.

Вітаємо наших діточок із створенням такого затишного куточку в районі! Велике спасибі працівникам культури та бібліотекарям за любов до дітей і улюбленої справи!