70 найкращих спортсменів Донецької області отримуватимуть щомісячні стипендії

Дата: 16.01.2019 10:44

У Донецькій області затвердили список найкращих спортсменів Донеччини, які заохочуються обласними стипендіями.

Згідно із розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця від 28.12.2018 № 1569/5-18, атлети Донецької області отримуватимуть щомісячні стипендії, починаючи з 1 січня 2019 року.

Усього до списку стипендіатів увійшли 70 спортсменів: 40 з них представляють олімпійські види спорту (20 отримуватимуть стипендії у розмірі шести прожиткових мінімумів, 20 – у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів), 15 – неолімпійські види спорту і ще 15 – види спорту серед людей з інвалідністю (стипендії у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів).