Мангушський район, Донецька область

Обговорили розвиток Українського козацтва в районі

Переглядів: 95

13 грудня відбулось засідання Координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва при Мангушській райдержадміністрації, яке провів перший заступник голови РДА Володимир Дорогань. На засіданні були присутні представники козацьких осередків району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядок денний було винесене питання щодо надання пропозиції щодо покращення взаємодії козацьких організацій району у національно-патріотичному вихованні учнів навчальних закладів з відділом освіти райдержадміністрації.

В ході засідання начальник відділу освіти райдержадміністрації Надія Терентьєва презентувала представникам козацьких осередків відеоролик про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), яка проходить в нашому районі.