A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Голова райдержадміністрації звітував перед громадою

Дата: 22.02.2019 16:32
Кількість переглядів: 173

Сьогодні, 22 лютого, в районному Будинку культури відбувся публічний звіт голови райдержадміністрації Дмитра Черниця за 2018 рік. В заході взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови, керівники установ, підприємств, організацій району, мешканці району.

Дмитро Васильович презентував інформацію про проведені заходи, виконані завдання, використані кошти районного бюджету та підведені підсумки діяльності райдержадміністрації у 2018 році.

Основні зусилля райдержадміністрації були спрямовані на виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку. Успішність виконання Програми залежить від наповненості бюджету, залучення інвестицій, раціонального використання фінансового та матеріального ресурсу.

Голова райдержадміністрації зазначив, що за 2018 рік в районі реалізовані проекти, кошти на які були виділені державою. Це початок будівництва ФАПу в с. Мелекіне, будівництво опорної школи в смт Мангуш, будівництво водоводів в смт Ялта, с. Дем’янівка, с. Стародубівка та інші проекти.

Очільник району зазначив, що Мангушський район розвивається і зупинятися на цьому не буде. Є багато проблем, але вони існують для того, щоб їх вирішувати.

Все буде добре!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора