Донецька область, Першотравневий район

Нарада з керівним складом та медичними працівниками лікувальних закладів Мангушського району

Дата: 25.03.2019 10:30

22.03.2019 року начальник Мангушського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Д. Кияненко спільно зі спеціалістами відділення провели  нараду з керівним складом та лікарями Мангушської центральної районної лікарні та Мангушського центру первинної медико-санітарної допомоги з питань взаємодії та подальшої роботи відділення з лікувальними закладами району.

У ході зустрічі начальник відділення довів до відома присутніх аналіз кількості застрахованих осіб, які хворіли відносно загальної кількості працюючих на підприємствах (установах) та видатків на матеріальне забезпечення з тимчасової втрати працездатності відносно сплачених страхувальниками сум єдиного соціального внеску, а також витрат на виплату матеріального забезпечення підприємств та установ району. Окрема увага приділялася питанню посилення контролю за обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності застрахованим особам.

Наприкінці наради Д. Кияненко акцентував увагу на відповідальності медичних працівників за неправомірну видачу та продовження листків непрацездатності.