У ТОВ «Краснолиманське» відбудеться введення в експлуатацію північної лави заскидової частини

Дата: 02.10.2018 10:29

2 жовтня 2018 року о 13 годині в смт Родинське, ТОВ «Краснолиманське» за адресою м. Родинське, вул. Перемоги, 9, відбудеться введення в експлуатацію 1 «біс» північної лави заскидової частини пласта 13 за участю голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця.

У ході візиту керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації відбудеться також огляд вентилятору головного провітрювання ВЦД-32, а також повітроподавального ствола №1.

Після відкриття 1 «біс» північної лави заскидової частини пласта 13 відбудеться рапортування приймальної комісії про проведену роботу та в конференц-залі у присутності преси запланована зустріч з керівництвом шахти на 3 поверсі адміністративно-побутової будівлі шахти.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході! За акредитацією звертатися за телефоном +38 095 838 19 61Світлана Петряєва.