Мангушський район, Донецька область

Співпраця з молодіжними центрами в Мангушському районі

Переглядів: 106

20 вересня фахівцями Мангушського районного центру зайнятості на базі Молодіжного центру  «Молодіжне сузір’я» в селі Урзуф в рамках проекту «Гідна країна для гідних людей» проведено виїзний профорієнтаційний захід «Вперед у майбутнє» із використанням Мобільного центру профорієнтації. У заході взяли участь молодь села Урзуф.

Мета заходу - надання підростаючому поколінню інформації щодо професійного самовизначення, розширення уявлення про світ праці та професії, які актуальні на ринку праці.

Як свідчить досвід, вся інформація набагато цікавіше сприймається дітьми в ігровій формі. Тому фахівцями були проведені такі конкурси і рухливі ігри: «Відгадай професію»,  «Хто більше знає професій»,  під час яких діти продемонстрували неабияку винахідливість та артистизм, визначили власні інтереси, нахили, здібності, які необхідні для оволодіння обраною професією.

Діти пізнали чимало нової інформації про світ професій, продемонстрували свої знання та мали можливість поміркувати і самостійно визначити, які саме здібності потрібні для тієї чи іншої професії, чи володіють вони такими якостями. Всіх учасників заходу було запрошено звертатися до центру зайнятості для ознайомлення з більш детальнішою інформацією про ту чи іншу професі

Дітям, які є найактивнішими користувачами мобільних гаджетів, презентували додаток «Центр розвитку підприємництва». Фахівеці служби зайнятості запросили молодь відвідати районний центр зайнятості для проходження профдіагностичного тестування за сучасними методиками, зокрема, на автоматизованому робочому місці «Профконсультант».

Наразі у Мангушському районі розвивається мережа молодіжних центрів, діяльність яких сприяє розвитку та підвищенню рівня мобільності молодих людей, стимулює молодіжне підприємництво. Спеціалісти служби зайнятості плідно співпрацюють з молодіжними центрами.