Популяризація діяльності органів пробації

Дата: 19.04.2019 09:05

18 квітня начальником Мангушського  районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області Світланою Сорокою було проведено робочу зустріч з керівником апарату Першотравневого районного суду Донецької області Аліною Красозовою.

Під час зустрічі було проінформовано про актуальні питання діяльності уповноважених органів з питань пробації, основні досягнення, пріоритетні завдання та налагодження ефективного співробітництва.

Метою зустрічі було налагодити співпрацю між Мангушським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області та Першотравневим районним судом Донецької області, а також розповсюдити інформаційну публікацію «Розвиток пробації в Україні. Підсумки реформи 2018 року.

Мангушський районний сектор

філії Державної установи «Центр пробації»

в Донецькій області