Герою України вручено орден "За мужність" посмертно

Дата: 28.01.2019 14:18

Він був веселий, добрий, щирий, відвертий… Таким згадують Владислава Бондаренко його батьки, друзі, товариші по службі, вчителі, згадують героя, який віддав свою душу і тіло, захищаючи рідну Батьківщину. Після закінчення школи він пішов працювати, а потім – служити до Збройних сил України. Загинув у серпні 2018 року під Авдіївкою.

«Він прийшов – йому ще не було 20 років. Писав рапорти, щоб залишитись. Справлявся усюди та з усім, ніколи на службу не скаржився», - розповідає про Владислава командир підрозділу. Владислав був командиром кулеметного відділення 92-ї окремої механізованої бригади, позивний «Прокурор».

Сьогодні, 28 січня, у Комишуватській ЗОШ, де навчався хлопець, зібрались діти, вчителі, побратими та батьки Владислава. Голова райдержадміністрації Дмитро Черниця разом з головою райради Володимиром Топузовим вручили батькам від Президента України орден «За мужність» III ступеня, яким Владислава нагороджено посмертно. Зі словами подяки та пошани до батьків також звернулися комісар районного військкомату Андрій Скляров та помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Наталія Чілібі. Андрій Скляров вручив Подяку молодшому брату загиблого Максиму за найкращу роботу та перемогу в творчому конкурсі «Дякую захисникам!» серед учнів шкіл Мангушського району.

Також сьогодні на будівлі школи було урочисто відкрили меморіальну дошку загиблому герою.

Владислав Бондаренко, наш земляк, уродженець с. Комишувате, віддав своє життя заради миру в нашій країні, заради нас з вами. Пам’ятаємо! Герої не вмирають!
Слава Героям!