Мангушський район, Донецька область

Мангушська лікарня отримала сучасні медичні вироби

Переглядів: 92

Сьогодні, 05 жовтня 2019 року, Мангушській центральній районній лікарні урочисто вручили сучасні вироби медичного призначення: дев’ять індивідуальних інвалідних візків, два пристрої для пересування в домашніх умовах (ходунки), два вироби медичного призначення для полегшення уходу за хворим та пересувний тренажер для реабілітації хворих із спінальним захворюванням. Вироби надані «Міжнародною організацією благородних ініціатив» на суму близько 160 тис. грн. Голова Мангушської РДА Дмитро Черниця подякував керівнику благодійної організації Євгену Попову за надану допомогу та висловив бажання на подальшу співпрацю.

Лікарі району вже визначили перелік хворих, хто потребує першочергового забезпечення зазначеним медичним обладнанням, і сьогодні п’ять людей з інвалідністю його отримали. Як зазначив головний лікар Мангушського ЦПМСД Володимир Григор’є, чотири візка залишаться для пацієнтів в лікарні.

Висловлюємо подяку «Міжнародній організації благородних ініціатив» та особисто її керівнику Євгену Попову за надану допомогу.