Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський підвів підсумки трирічної роботи

Дата: 14.06.2018 16:11
Кількість переглядів: 334

14 червня голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський провів прес-конференцію, присвячену підсумкам роботи Донецької обласної державної адміністрації за 2015-2018 роки.

За словами керівника Донецької облдержадміністрації, протягом трьох років вдалося відновити інфраструктуру, лісове господарство, агропромислові комплекси, економіку та екологію. Відбувається стрімкий розвиток громадського суспільства, захист ВПО, підвищення якості врядування в містах, районах, селах та селищах області. Створюються найкращі умови для отримання дошкільної, середньої  та вищої освіти. І досі активно впроваджуються процеси децентралізації влади.

«Ми ввели Донеччину в Єдиний український простір. Відкрили опорні школи, дитячі садки, де діти мають відчути, що жити класно. Збудовані дороги, якими є можливість дістатися до будь-якого району області. Ми зробили неможливе. За такий короткий час встигли впровадити багато заходів щодо відновлення екології Донеччини. Відновили парки, сквери, озеленили міста», – наголосив Павло Жебрівський.

Як підкреслив очільник області, ми змінюємо Донецьку область власними руками. “Потрібно в людей вселити впевненість, що тут Україна, що вона розвивається. Їм потрібно усвідомити те, що вони не живуть для того, щоб працювати, а працюють для того, щоб жити. Люди повинні повірити в те, що вони будують оновлену Україну”, – зазначає він.

Підводячи підсумки, Павло Жебрівський зауважив, що всі розпочаті проекти будуть продовжуватися і мають завершитись, бо на українській донецькій землі, безумовно, має панувати мир та добробут.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора