Донецька область, Першотравневий район

Грантовий конкурс за напрямками громадська безпека, соціальна згуртованість та доступ до правосуддя для неурядових організацій Донецької та Луганської областей

Дата: 25.03.2019 10:09

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру оголошено Конкурс малих грантів для неурядових організацій Донецької та Луганської областей.

Метою конкурсу є сприяння досягненню таких цілей, як зміцнення особистої та громадської безпеки, підтримка ініціатив, спрямованих на посилення соціальної згуртованості в громадах, та покращення доступу до правосуддя, в першу чергу в районах, що найбільше постраждали від конфлікту на сході України.

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/grants-community-security-social-cohesion-access-to-justice/.

Запрошуємо громадські організації та благодійні організації Мангушського району взяти участь у конкурсі.

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297)2-43-62