Президент взяв участь у хресній ході з нагоди відзначення 1030-річчя з Дня хрещення Київської Русі-України

Дата: 31.07.2018 10:09

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв участь у хресній ході з нагоди відзначення 1030-річчя з Дня хрещення Київської Русі-України.

Віруючі Української православної церкви Київського Патріархату на чолі з патріархом Філаретом та віруючі УАПЦ на чолі з митрополитом Макарієм пройшли хресною ходою до скверу біля пам’ятника Святому Рівноапостольному Князю Володимиру Великому.

Глава держави разом з дружиною також взяв участь у молебні за Україну та Українську Помісну Православну Церкву.

У святковому заході взяли участь представники Уряду, члени Всеукраїнської ради церков, відомі громадські діячі, волонтери, представники культури, науки та освіти.