A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Відкриття військово-патріотичний гри “Джура -Вчитель-2018” у с. Юр?ївка

Дата: 12.06.2018 16:06
Кількість переглядів: 276

13 червня о 10:00 у с. Юр′ївка на базі дитячого оздоровчого комплексу «Радужний» (Мангушський район, вул. Прибережна, 2) за участю заступника керівника Донецької облдержадміністрації Ігоря Стокоза відбудеться відкриття військово-патріотичної гри “Джура -Вчитель-2018”.


Метою Гри є залучення більш широкого загалу педагогів до військово- патріотичної, пошуково-краєзнавчої, спортивно-масової, оборонно-масової та культурно-просвітницької роботи серед школярів, до питань підготовки молоді як захисників України через Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру “Сокіл”(“Джура”).

 У 2017 році в Грі взяли участь 12 роїв педагогів Мангушського району. Переможцем став рій Урзуфської загальноосвітньої школи І — ІІІ ступенів. Цього року Гра розширила свою географію: до участі запрошені команди з міст Стрий Львівської області, Маріуполя та Нікольського району Донецької області. Окрім загальноосвітніх навчальних закладів у ній братимуть участь педагоги із дошкільних та позашкільних закладів освіти. Загалом прибудуть 20 роїв, а це — 200 учасників.

Нагадаємо, військово-патріотична гра для освітянської спільноти “Джура –Вчитель- 2018” впроваджується відділом освіти Мангушської райдержадміністрації, спільно з Українським Православним козацьким військом та Українською добровольчою армією з 2017 року, за сприяння департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Мангушської райдержаржадміністрації, Мангушської районної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора