Донецька область, Першотравневий район

В Ялті відбувся "День громади"

Дата: 14.12.2018 18:06

З метою сприяння громадянам у вирішенні проблемних питань за місцем їх проживання та згідно з планом роботи райдержадміністрації 14 грудня 2018 року в смт Ялта було організовано та проведено «День громади».

В заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Галина Мурза, голова районної ради Володимир Топузов, Ялтинський  селищний голова Дмитро Мінаєв, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, працівники райдержадміністрації, редакція районної газети «Сельская новь».

В ході проведеного заходу Ялтинський селищний голова Дмитро Мінаєв доповів про виконання плану економічного та соціального розвитку  смт Ялта за 2018 рік. Галина Мурза доповіла про перспективний плану розвитку території Мангушського району на 2019 – 2021 роки.

Також мешканці смт Ялта озвучили найбільш гострі проблеми щодо пенсійного забезпечення на забезпечення субсидіями. Громадянам на всі порушені звернення були надані роз’яснення згідно з чинним законодавством, окремі звернення райдержадміністрацією взяті на контроль, керівникам відповідних служб надані доручення щодо їх виконання.