Донецька область, Першотравневий район

Дата: 09.05.2019 13:02

Сьогодні, 9 травня ми відзначаємо воістину велику подію - Перемогу у Другій світовій війні над німецько-фашистськими загарбниками. У ці весняні дні мешканці та гості Мангуша зі сльозами на очах та трепетом у серці згадали жахливі події страшної війни.Тих людей, які ціною власного життя захистили нашу державу і дозволили нам жити в незалежній і вільній країні.

Сьогодні весь район, представники різних організації ,установ,підприємств вишукувались в єдину колону та направились до Пантеону слави, щоб покласти квіти і вшанувати пам'ять загиблих.

На мітингу приуроченому до дня Великої Перемоги зі словами подяки ветеранам та привітаннями виступили: голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця, в.о. голови районної ради Світлана Олефір, Мангушський селищний голова Олександр Котенджи, голова районної організації ветеранів війни та праці Любов Чернікова, військовий комісар Першотравневого РВК Андрій Скляров,помічник народного депутата України Дмитра Лубінця – Наталя Чілібі.

Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів. Їх подвиг неможливо описати словами, настільки він неймовірний та спроможний надихнути кожного патріота нашої держави.

Дорогі Ветерани! З нагоди Дня Перемоги бажаємо Вам щастя, благополуччя, міцного здоров'я. Ми вклоняємося перед Вами, дакуємо за мир, надію і врятовані життя!