Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

У Краматорську відкрилась антифейкова інтерактивна інсталяція

Дата: 24.05.2019 10:02
Кількість переглядів: 169

23 травня в Краматорську відбулось відкриття інсталяції про згубний вплив російської пропаганди “Пропагандаріум”, організатором якої виступила ГО “Інтерньюз-Україна”. Участь у заході взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін, а також директор європейських проектів ГО “Інтерньюз-Україна”, співавтор посібників “Слова та війни: Україна в боротьбі з кремлівською пропагандою” та “Приборкати Гідру” Володимир Єрмоленко. 
 


У відвідувачів інсталяції була змога виявити показник стійкості до маніпуляцій у “кімнаті пропаганди” та познайомитися з єдиним у світі фейкологом - лікарем Пігулко. У легкій та розважальній формі інсталяція демонструвала важливість медіаграмотності при сприйнятті інформації. 

Інтерактивна інсталяція знаходитиметься в Краматорську до 13 червня, а далі подорожуватиме містами південного сходу України. 

Захід проводиться в рамках “Медійної програми в Україні”, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора