Тренінг з попередження торгівлі людьми та скрінінгу

Дата: 02.11.2018 10:00

31 жовтня та 1 листопада представники Мангушського районного центру зайнятості взяли участь у практичному тренінгу -спільному проекті МОМ та громадської організації «Ліга ділових та професійних жінок Донецької області»  на тему: «Покращення доступу уразливих груп населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, до послуг з попередження торгівлі людьми та скрінінгу».

Тренінгові заняття проходили в місті Маріуполь.
 Під час тренінгу розглядалися питання:

- міжнародне та національне законодавство в сфері протидії торгівлі людьми;

- статус осіб, які опинилися в ситуації торгівлі людьми;

- нелегальна міграція і торгівля людьми;

- поняття «торгівля людьми»;

- форми «торгівлі людьми»;

- групи ризику;

- поняття «складні життєві обставини»;

- правові акти з питань надання допомоги особам, які опинилися в СЖО;

- наслідки торгівлі людьми для жертви, сім'ї, суспільства, країни. Міфи і стереотипи;

- ідентифікація постраждалих;

- процедура встановлення статусу;

- допомога постраждалим від торгівлі людьми

- суб'єкти взаємодії і їх повноваження;

- схеми надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Роль колективних органів в механізмі взаємодії. Алгоритм взаємодії.

За підсумками тренінгу було визначено перелік загальних принципів і взаємодій служб згідно з якими реалізується механізм дії встановлення статусу жертви торгівлі людьми.

Якщо Вам відомі люди, що потрапили в ситуацію торгівлі людьми, Ви можете допомогти їм і запропонувати звернутися на гарячу лінію з протидії торгівлі людьми 0 800 505 501 та 527.  Дзвінки на ці номери безкоштовні.

А також на телефон Донецької обласної Ліги ділових та професійних жінок 050 887 1928. Звертайтесь, Вам і Вашим близьким завжди допоможуть.

Мангушський районний центр зайнятості